ВЛАСНИКАМ НЕРУХОМОСТІ

Мрія власника нерухомості – вигідно продати будинок у Києві. Нерухомість у передмісті столиці також популярна як об’єкт продажу. Щоб не помилитися з цією угодою, необхідно зробити важливу роботу, яка базується на правильній тактиці та ряді послідовних кроків.

Наш сайт Kiev Villa Project був створений для вирішення питань продажу нерухомості. Цей проект орієнтований на власників, які хочуть продати свій будинок, віллу, котедж та гідно уявити житло на ринку. Наше предложение включає індивідуальний підхід та складається з низки переваг.

Ми допоможемо Вам правильно визначити вартість об’єкта, щоб не помилитися з продажем. Ринок диктує свої вимоги, але статусне комфортне житло потребує особливого підходу.

Важливим питанням під час продажу нерухомості є правильне оформлення документації. Покупець придивляється до об’єкта нерухомості та бере до уваги простоту та складність юридичної сторони питання. Наші юристи підкажуть вам найвигідніший варіант для продажу та підготують необхідні папери.

Професійна фотозйомка надасть переваги вашому будинку, вигідно відтінить його на тлі інших пропозицій, не вводячи покупця в оману. Ми представимо Ваш будинок у найвигіднішому світлі та покажемо його переваги.

Особливою пропозицією є створення безкоштовних 3D турів, виконаних професійним дизайнером. Це нова пропозиція на ринку нерухомості, створена з використанням переваг комп’ютерної техніки. Віртуальний тур дозволить покупцеві «поблукати» Вашою віллею, розглянути її переваги, покаже розташування будинку на карті, визначить положення частин світу.

Реклама – двигун прогресу, і, додамо – продажів. Ми пропонуємо Вам ефективне просування оголошення про продаж Вашого будинку на сайті Kiev Villa Project, на сторінках інших провідних інтернет-видань, у спеціалізованих глянцевих журналах на тему нерухомості. Ми використовуємо також контекстно-медійну рекламу в пошукових системах Google, Yandex, яка дозволяє звертатися до потенційних клієнтів, та рекламну таргетовану в соціальних мережах – Facebook та інших.

Співпраця з нами дозволить Вам користуватися цими та іншими перевагами під час продажу вашої нерухомості. Наш проект Kiev Villa Project створений для Вашої зручності та економії вашого часу.